zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • eBook.com.pl - publikacje elektroniczne

  eBook.com.pl - publikacje elektroniczne

  Księgarnia internetowa eBook. com. pl prezentuje bardzo dużą ilość publikacji elektronicznych w dobrych cenach. Już w pięć minut od momentu złożenia zamówienia ebook lub audiobook pojawi się na twoim komputerze. Publikacje elektroniczne są dużo tańsze od wydań tradycyjnych. Zapraszamy do zakupu ebooków.
  ebook.com.pl

  Data dodania: 27.11.2016

  ID strony: 60

  Wyświetleń: 2195

 • Company.pl - katalog firm i produktów

  Company.pl - katalog firm i produktów

  Serwis Company. pl jest bazą przedsiębiorstw działających w Polsce. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce można szybko odszukać interesującą firmę. Prezentowane są adresy, telefony i strony firmowe firm i instytucji publicznych. Właścicieli przedsiębiorstw zapraszamy do dodania swojej firmy do naszego katalogu.
  www.company.pl

  Data dodania: 24.05.2017

  ID strony: 53

  Wyświetleń: 1676

Ubezpieczenia Szczecin

Ubezpieczenia Szczecin

Podczas budowy domu należy pamiętać o wielu rzeczach. Jedną z nich jest na pewno już na samym początku wybranie takiego ubezpieczyciela odnośnie którego pozyska się pewność, iż jest najbardziej wiarygodny na rynku. Jedynie wówczas dom będzie stosownie zabezpieczony i spokojnie można będzie się cieszyć z własnych „czterech ścian”. Dlatego dobrze jest się zdecydować z ubezpieczenia szczecin, gdyż właśnie ta firma znana jest z tego, że zna się najlepiej na ubezpieczeniach odnośnie nieruchomości.

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Podobne tagi

ubezpieczenia mieszkania, dobre ubezpieczenia, ubezpieczenie domu

Kategorie

Zareklamuj stronę tanieubezpieczenia.com.pl:

Ubezpieczenia Szczecin

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • F.P.U.H. Format - Opakowania cukiernicze

  F.P.U.H. Format - Opakowania cukiernicze

  Sklep internetowy firmy F. P. U. H. Format z Jasła. Firma Format od 1995 roku zajmuje się produkcją opakowań z tektury litej oraz falistej. W 2015 roku został uruchomiony sklep internetowy, w który można bezpośrednio zakupić opakowania od producenta. Główną część oferty sklepu stanowią opakowania cukiernicze, teczki tekturowe, albumiki komunijne, opakowania na zdjęcia oraz pudełka na pizzę. Dzięki certyfikatowi SSL dokonywanie zakupów w naszym sklepie jest jeszcze bardziej bezpieczne. Od godziny 7:00 do godziny 15:00 w dni powszednie Klienci mogą dzwonić telefonicznie do naszej firmy w celu złożenia zamówienia.

  10.05.2017 godz.: 06:05 wyśw.: 597 ID str.: 161 Więcej
 • Falownik LG

  Falownik LG

  Nawrót można rozpatrywać jako proces złożony z: hamowania, aż do zatrzymania i rozruchu w przeciwnym kierunku. Stosuje się w nim hamowanie przeciwprądowe lub dynamiczne. W porównaniu z hamowaniem dynamicznym nawrót z hamowaniem przeciwprądowym -wiąże się ze znacznie większymi stratami w procesie hamowania. W związku z tym w napędach, wymagających częstych nawrotów, lepiej jest stosować hamowanie dynamiczne. W napędach o rzadkich nawrotach bardziej uzasadniony może być nawrót przeciwprądem. Przy nawrocie przeciwprądem należy uwzględniać występowanie przy przeciw łączeniu bez dodatkowych oporników w obwodzie stojana prądów większych niż prądy rozruchowe; prądy te nakładają zwiększone wymagania przy doborze styczników i wyłączników.
  Układ ten nie nadaje się do częstych nawrotów, ponieważ brak w nim ograniczenia prądu i momentu hamującego. Jeśli wymaga się częstych nawrotów silnika z hamowaniem przeciwprądowym należy zastosować silnik ze zwiększonym oporem wirnika.

  10.05.2017 godz.: 06:07 wyśw.: 585 ID str.: 389 Więcej
 • Falownik

  Falownik

  W układach sterowania silników indukcyjnych pierścieniowych stosuje się hamowanie odzyskowe, przeciwprądowe i dynamiczne.
  Przy hamowaniu odzyskowym ze zwrotem energii do sieci, wirnik silnika obraca się pod wpływem sił zewnętrznych w kierunku wirowania pola magnetycznego z prędkością większą niż prędkość synchroniczna. W związku z tym zmienia się kierunek siły elektromotorycznej i prądu wirnika, a więc także kierunek działania momentu silnika.
  Hamowanie odzyskowe stosuje się w urządzeniach dźwignicowych przy opuszczaniu ciężaru. Ten rodzaj hamowania jest bardzo ekonomiczny; podstawową jego wadą jest niemożność hamowania aż do zatrzymania.
  Przy zwiększeniu prędkości powyżej synchronicznej silnik automatycznie przechodzi w stan pracy prądnicowej z odzyskiem energii bez jakichkolwiek przełączeń w układzie sterowania.
  Hamowanie przeciwprądowe stosuje się przy nawrocie i hamowaniu silników indukcyjnych; uzyskuje się je przez przełączenie dwóch faz uzwojenia stojana. Tego rodzaju hamowania używa się także przy opuszczaniu ciężarów. Przejście silnika w stan hamowania przeciwprądowego przebiega samoczynnie, gdy moment wytwarzany przez ciężar jest większy niż moment wytwarzany przez silnik o wirniku nieruchomym. Przejście takie jest możliwe przy zwiększeniu momentu obciążenia, lub przy zwiększeniu rezystancji w obwodzie wirnika. Przy przeciw włączeniu kierunek obrotów wirnika jest przeciwny do kierunku wirującego pola magnetycznego, wskutek czego częstotliwość i napięcie w uzwojeniu wirnika są znacznie wyższe niż wartości rozruchowe. Dla ograniczenia prądu i jednocześnie zwiększenia momentu hamującego włącza się w obwód wirnika znaczne opory.

  12.05.2017 godz.: 08:23 wyśw.: 578 ID str.: 393 Więcej
 • Automatyka przemysłowa

  Automatyka przemysłowa

  Stopniowe rozmagnesowywanie dławika 2DN zwiększa asymetrię napięć przyłożonych do silnika.
  Moment silnika się zmniejsza i wzrost prędkości ustaje. Przy podnoszeniu dużego ciężaru, oprócz sprzężenia zwrotnego prędkościowego działa dodatnie sprzężenie zwrotne zależne od wartości ciężaru.
  Powoduje ono dodatkowe podmaginesowywanie dławika 2DN przez co zwiększa się sztywność charakterystyki. We wszystkich następnych położeniach podnoszenia — odłącza się sprzężenie zwrotne pirędkościowe, prostowniki 1P i 3P włączone zostają równolegle, dławik 1DN jest całkowicie rozmagnesowany, a dławik 2DN całkowicie podmagnesowany.
  W trzecim i czwartym położeniu sterownika wyłączają się oporniki z obwodu wirnika. Prędkość podnoszenia dużego ciężaru jest ograniczona z powodu zwiększenia asymetrii napięć występującej wskutek działania czujnika obciążenia.
  W pierwszym położeniu sterownika w kierunku opuszczania dławik 1DN jest podmagnesowywany z prostownika 2P, a podmagnesowanie dławika 2DN jest określone napięciem otrzymywanym z prostownika czujnika obciążenia. Opuszczanie rozpoczyna się w układzie pracy silnikowej.

  07.05.2017 godz.: 06:07 wyśw.: 569 ID str.: 407 Więcej
 • Kancelaria prawna Łódź

  Kancelaria prawna Łódź

  Kancelaria prawna Łódź Cezarego Pomykały to najlepsze miejsce dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w kwestiach prawnych. Ten prawnik Łódź do każdej sprawy przystępuje z wielką pracowitością i sumiennością, każde zamówienie realizowane jest w terminie a także wszystkie porady prawne Łódź w kancelarii mają na celu odniesienia sukcesu w postaci całkowitego zadowolenia każdego nawet w największym stopniu wymagającego klienta. W kancelarii pracują fachowcy z najwyższej półki, jacy nie obawiają się wyzwań oraz trudnych sytuacji, są skuteczni w swoich przedsięwzięciach, praca jest dla nich przewodnią misją, wszystko to powoduje, iż kancelaria szczyci się dużą popularnością zarówno pośród swoich interesantów jak też konkurencyjnych placówek.

  13.01.2016 godz.: 12:26 wyśw.: 1788 ID str.: 529 Więcej
 • Eatsme.pl Slow food Warszawa

  Eatsme.pl Slow food Warszawa

  Firma EATsMe oferuje swoim klientom zdrowe odżywianie w Warszawie. Każdego dnia rano firma dostarcza swoim klientom świeżo przygotowane posiłki, oparte na wybranej przez klienta diecie. Posiłki mogą być dostępne jako zdrowy catering biznesowy w Warszawie, dzięki czemu każdy klient EATsMe może zadbać o to, co dla niego jest najważniejsze.

  Slow food z Warszawy dostarczany w postaci posiłków do klienta pozwala na oczyszczanie organizmu z wykorzystaniem mocy warzyw i owoców, może także wzmocnić organizm wykorzystując wysokoodżywcze składniki.

  Dodatkowe atuty:

  * doświadczenie
  * konkurencyjność cen
  * szybka dostawa

  10.05.2017 godz.: 06:03 wyśw.: 436 ID str.: 547 Więcej
 • Sanito.pl Pompa ciepła

  Sanito.pl Pompa ciepła

  Oferujemy naszym klientom projekt i montaż alternatywnych źródeł pozyskania energii. Nasza pompa ciepła została zainstalowana już z wielu lokalizacjach, w których skutecznie działa i pracuje. Fotowoltaika i kolektory słoneczne cały czas z kolei zdobywają popularność jako ekologiczne sposoby pozyskiwania energii elektrycznej.

  Prowadzimy realizacje na terenie całego kraju, a pakiet usług łączymy z aktywnym doradztwem. Udzielamy też pomocy w zakresie otrzymania dotacji, mających zmniejszyć ogólne koszty wdrożenia nowych rozwiązań. Oferujemy także prace serwisowe w zamontowanych przez naszą firmę urządzeniach.

  Dodatkowe atuty:

  * konkurencyjne ceny
  * duże doświadczenie
  * najwyższa jakość

  30.05.2017 godz.: 06:28 wyśw.: 416 ID str.: 563 Więcej
 • Litery podświetlane

  Litery podświetlane

  Producent reklamy zewnętrznej toPROMO swoje usługi oferuje zarówno klientom indywidualnym jak i agencjom marketingowym. Wykonujemy szyldy, totemy, maszty, litery świetlne i inne produkty marketingowe. www. topromo. pl to fachowe doradztwo, terminowe wykonanie oraz najwyższa jakość dostarczanych produktów.

  31.05.2016 godz.: 12:01 wyśw.: 325 ID str.: 655 Więcej
 • Krakowski doradca podatkowy Adam Nigborowicz

  Krakowski doradca podatkowy Adam Nigborowicz

  Co biznesmeni zyskują korzystając z usług biur rachunkowych? Przede wszystkim czas i pewność, że wszelkie sprawy podatkowe, kadrowe itp. będą wykonane we właściwym czasie i z należytą starannością. Jeżeli więc chcesz więcej czasu i przede wszystkim pewności, że twoja księgowość jest prowadzona w należyty sposób, zacznij współpracować z naszym biurem rachunkowym. Już od wielu lat oferujemy rozliczanie i doradztwo podatkowe, zarówno osobom prywatnym, jak i tym, którzy zdecydowali się na prowadzenie własnej firmy. Jesteśmy przekonani, że ze współpracy z nami będziesz bardzo zadowolony.

  13.05.2017 godz.: 17:42 wyśw.: 267 ID str.: 681 Więcej
 • Atrakcje na wesele

  Atrakcje na wesele

  Każda Para Młoda chce aby ich wesele i przyjęcie było wyjątkowe, sprawić niezapomnianą atrakcje na wesele.
  My oferujemy wspaniałe atrakcje na wesele, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Najnowsze i najbardziej lubiane atrakcje na wesele tylko u Nas. Sprawimy, że każdy gość będzie zadowolony i każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas wesela, chcesz aby goście bawili się do białego rana, nie kończyli imprezy zaraz po oczepinach a bawili się do samego końca. Wyróżnij się z pośród pozostałych wesel i imprez. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, bary lodowe, fontanny czekoladowe i wiele innych. Skontaktuj się z nami i sprawdź i zapytaj o ofertę dla siebie!

  07.05.2017 godz.: 06:05 wyśw.: 154 ID str.: 761 Więcej